Par uzņēmumu

IRBIS Technology ir dinamiski augošs uzņēmums, kas specializējas elektrosadales skapju aprīkojuma un ražošanas procesu automatizācijas kompleksa sistēmu izstrādē un ražošanā.

Produkcijas kvalitāte ir vienmēr stabili augsta, ko apliecina uzņēmuma darbība atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001 kvalitātes vadības standartiem.

Produkcijas atbilstību Eiropas Savienības zemsprieguma direktīvas prasībām apliecina CE atbilstības sertifikāts.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir ieviest jaunas tehnoloģijas dažādās jomās, kur piemēro tehnoloģisko procesu automatizāciju un vadību, tādējādi mēs dodam reālu labumu mūsu patērētājiem, klientiem un partneriem. Mēs esam pārliecināti, ka šo saistību izpildei nepieciešams ņemt vērā mūsu pasūtītāju vajadzības un vēlēšanas. Rīkojoties klientu interesēs, mēs vienmēr piedāvājam izmantot mūsu pieredzi uzdevumu risināšanai. Tas ir tas, kas atšķir mūsu uzņēmumu no pārējiem un padara IRBIS Technology ražoto  produkciju par unikālu.

IRBIS Technology galvenais mērķis ir modernas, kvalitatīvas un uzticamas produkcijas piegāde klientiem, kas atbilst visprasīgāko klientu augstākām vajadzībām.

Sadarbība ar IRBIS Technology garantē produkcijas saņemšanu precīzi atrunātos termiņos un par saskaņotām cenām, kas tiek fiksētas uz līguma noslēgšanas brīdi.

Mēs vienmēr atbildam par produkciju, kas ir izgatavota IRBIS Technology, nodrošinot saviem klientiem palīdzību un atbalstu garantijas un pēcgarantijas apkalpošanas periodā. Mēs esam pārliecināti par savu produkciju!