Kāpēc IRBIS Technology

EIROPAS PIRMAIS NULLES EMISIJU SADAĻŅU RAŽOTĀJS

IRBIS Technology specializējas sadales skapju projektēšanā un ražošanā un ražošanas procesu sistēmu integrācijā. Mūsu ražotne ar ražošanas platību 2000m2 atrodas Rēzeknē, Latvijā. 

Mēs piedāvājam modernu, kvalitatīvu un uzticamu produkсiju, kas atbilst visprasīgāko klientu vajadzībām. 

Mūsu produkcijas augsto kvalitāti apliecina kvalitātes vadības sertifikāti ISO-9001, ISO-14001, ISO-45001 un mūs auditē Francijas inspekcijas un sertifikācijas uzņēmums Bureau Veritas, pasaulē lielākais sertifikācijas pakalpojumu sniedzējs. 

Mēs piedāvājam unikālu iespēju sadarbībai, jo mums ir sertifikāti – CE sertifikāts eksportam uz Eiropas Savienību un EAC sertifikāts eksportam uz Eirāzijas Ekonomisko savienību.

Mūsu CO2 neitralitātes sertifikāts apliecina, ka ražojam produkciju ar NULLES CO2 izmešiem.

Ieviešot jaunas un inovatīvas tehnoloģijas automatizācijā un procesu kontrolē, mēs sniedzam konkrētus ieguvumus saviem klientiem un partneriem.

Mums ir veiksmīga pieredze sadarbībā ar EPC un Turn-key uzņēmumiem. Mēs izstrādājam un piegādājam industriālos vadības paneļus elektriskās apsildes sistēmām, ieskaitot inovatīvas, patentētas tehnoloģijas un komponentus.

RSEZ SIA “IRBIS Technology” ir noslēdzis 25.04.2016. Līgumu Nr. SKV-L-2016/104 ar Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Raksti
Multimetrs-megometrs Fluke 1587 apvieno izolācijas pretestības digitālo mēriekārtu ar pilnfunkciju digitālo multimetru vienā kompaktā pārnēsājamā iekārtā, kas nodrošina maksimālu universālumu pielietošanā kā diagnostikai, tā arī tehniskajā apkalpošanā. Multimetrs-megometrs Fluke 1587 ideāli der darba uzdevumu un mērījumu veikšanai elektrodzinējiem, ģeneratoriem, kabeļiem vai komutācijas ierīcēm...